MUP se oglasio o situaciji u Guči: Zbog amoniјaka aktiviran sistem "Pronađi me"
Ministarstvo unutrašnjih poslova obaveštava javnost da je prilikom noćašnjeg aktiviranja Sistema za hitno obaveštavanje građana zbog curenja amonijaka u Guči došlo do nepravilnosti u isporuci poruke, usled čega je kod dela korisnika obaveštenje dostavljeno putem sistema „Pronađi me“, umesto putem Sistema za hitno obaveštavanje građana.
28.06.2026.
09:02
Komentari (0)