"Ja ću se pomiriti sa bivšim mužem kad-tad" - pevačica potvrdila da je on njena srodna duša i da ne može bez njega
Iako su zvanično razvedeni, oni su spremni za pomirenje.
Hrvatska muzička zvezda Indira Levak napravila je pravi bum pred svoj nastup na velikom koncertu u Beogradu posvećenom muzici devedesetih. Poznata po svojoj neverovatnoj energiji, pevačica je pred novinarima potpuno otvorila dušu i progovorila o detaljima iz privatnog života koji su odmah podigli ogromnu prašinu.
Indira je šokirala priznanjem o svom bivšem suprugu, Miroslavu Levaku, otvoreno najavila saradnju sa jednom od naših najpopularnijih pevačica, ali i emotivno govorila o svojoj velikoj, neostvarenoj želji – usvajanju deteta.
Iako su zvanično razvedeni i trenutno žive na različitim adresama, Indira je javno priznala da odustajanje od ljubavi nije opcija i da je pomirenje na pomolu.
"Ja ću se sa njim pomiriti kad-tad, to je moja srodna duša, samo što sad živimo na dve različite adrese. On ima svoj muški brlog, ja imam svoj ženski. On je moj menadžer, on je osoba koja me štiti od svih, moja stena. Kad te nešto zaboli on je tu, kad je neki posao u pitanju, on je tu", iskrena je bila Indira, pa kroz osmeh ponudila recept za savršen brak:
"Najbolje bi bilo kada bi ljudi imali dve nekretnine. Ti si na svojoj strani, on na svojoj i kad se vidimo najbolji smo na svetu."
O muzici, Borisu i brendu "Colonia"
Pevačica je istakla da pred beogradskom publikom očekuje spektakl i horsko pevanje od prve do poslednje sekunde, naglasivši da je njena prepoznatljiva energija "dar od Boga". Osvrnula se i na svoju matičnu grupu:
"Ovo je svet koji voli pobednike. 'Colonia' smo Boris i ja, to mu niko ne može uzeti. Boris i dalje nastupa pod tim imenom."
Pevačica je takođe iskoristila priliku da pruži javnu podršku mladom kolegi Jakovu Jozinoviću: "Nema tu priče, kad te publika voli, to je to."
Stiže muzički megahit: "Obožavam Milicu Todorović!"
Pored emotivnih detalja, Indira je obradovala publiku i velikim poslovnim planovima. Naime, u pripremi je saradnja sa našom zvezdom Milicom Todorović, za koju hrvatska pevačica ima samo reči hvale.
"Ja Milicu Todorović obožavam. Koju god saradnju da radim, gledam da je čovek sa druge strane dobar čovek. U budućnosti sigurno planiramo duet. Više od svega sam želela da budem majka, želim da pružim dom detetu"
Iako se suočila sa teškim životnim izazovima, razvodom i time što se nije ostvarila kao majka, Indira ne odustaje od ideje da pruži topli dom i ljubav detetu koje nema porodicu. Inspiraciju za ovaj korak pronašla je u dirljivom dokumentarcu o košarkašu Sergeu Ibaki, koji je odrastao u surovim uslovima u Kongu.
"Više od svega sam želela da postanem majka, ali ne možemo protiv onoga što nam je suđeno. Dugo razmišljam o usvajanju deteta i smatram da je to nešto predivno. Mnogo dece nema porodicu ni krov nad glavom, volela bih da se sve poklopi i da mi se ta želja uskoro ostvari", izjavila je pevačica, što je naišlo na oduševljenje i lavinu pozitivnih komentara javnosti koja je prepuna reči hvale za njen human gest.
Blic/Jelena Kukuljica