"Ја ћу се помирити са бившим мужем кад-тад" - певачица потврдила да је он њена сродна душа и да не може без њега
Иако су званично разведени, они су спремни за помирење.
Хрватска музичка звезда Индира Левак направила је прави бум пред свој наступ на великом концерту у Београду посвећеном музици деведесетих. Позната по својој невероватној енергији, певачица је пред новинарима потпуно отворила душу и проговорила о детаљима из приватног живота који су одмах подигли огромну прашину.
Индира је шокирала признањем о свом бившем супругу, Мирославу Леваку, отворено најавила сарадњу са једном од наших најпопуларнијих певачица, али и емотивно говорила о својој великој, неоствареној жељи – усвајању детета.
Иако су званично разведени и тренутно живе на различитим адресама, Индира је јавно признала да одустајање од љубави није опција и да је помирење на помолу.
"Ја ћу се са њим помирити кад-тад, то је моја сродна душа, само што сад живимо на две различите адресе. Он има свој мушки брлог, ја имам свој женски. Он је мој менаџер, он је особа која ме штити од свих, моја стена. Кад те нешто заболи он је ту, кад је неки посао у питању, он је ту", искрена је била Индира, па кроз осмех понудила рецепт за савршен брак:
"Најбоље би било када би људи имали две некретнине. Ти си на својој страни, он на својој и кад се видимо најбољи смо на свету."
О музици, Борису и бренду "Цолониа"
Певачица је истакла да пред београдском публиком очекује спектакл и хорско певање од прве до последње секунде, нагласивши да је њена препознатљива енергија "дар од Бога". Осврнула се и на своју матичну групу:
"Ово је свет који воли победнике. 'Цолониа' смо Борис и ја, то му нико не може узети. Борис и даље наступа под тим именом."
Певачица је такође искористила прилику да пружи јавну подршку младом колеги Јакову Јозиновићу: "Нема ту приче, кад те публика воли, то је то."
Стиже музички мегахит: "Обожавам Милицу Тодоровић!"
Поред емотивних детаља, Индира је обрадовала публику и великим пословним плановима. Наиме, у припреми је сарадња са нашом звездом Милицом Тодоровић, за коју хрватска певачица има само речи хвале.
"Ја Милицу Тодоровић обожавам. Коју год сарадњу да радим, гледам да је човек са друге стране добар човек. У будућности сигурно планирамо дует. Више од свега сам желела да будем мајка, желим да пружим дом детету"
Иако се суочила са тешким животним изазовима, разводом и тиме што се није остварила као мајка, Индира не одустаје од идеје да пружи топли дом и љубав детету које нема породицу. Инспирацију за овај корак пронашла је у дирљивом документарцу о кошаркашу Сергеу Ибаки, који је одрастао у суровим условима у Конгу.
"Више од свега сам желела да постанем мајка, али не можемо против онога што нам је суђено. Дуго размишљам о усвајању детета и сматрам да је то нешто предивно. Много деце нема породицу ни кров над главом, волела бих да се све поклопи и да ми се та жеља ускоро оствари", изјавила је певачица, што је наишло на одушевљење и лавину позитивних коментара јавности која је препуна речи хвале за њен хуман гест.
Блиц/Јелена Кукуљица