BEOGRAD - Srpska napredna stranka (SNS) ocenila je danas da bi gradjani bili presrećni da su odlaskom Demokratske stranke (DS) s vlasti, otišli i svi dugovi napravljeni tokom njene vladavine i, kako se ocenjuje, efekti katastrofalne politike DS.
"Kampanja dehumanizacije Vučića ušla u terminalnu fazu" Gašić o lažima na N1 da je "fotografija Aleksandra Vučića u majici Belivukove navijačke grupe tema suđenja"