СЛ: Суботичани у надокнади прекинули пост од ДЕВЕТ МЕЧЕВА у војвођанским дербијима, ЕВРОГОЛ Иванића! (ВИДЕО)

30.08.2015. 19:33 14:38
zastava Fudbalskog kluba Spartak iz Subotice
застава Фудбалског клуба Спартак из Суботице / Извор: МН Press

Чукарички славио на тешком гостовању у Горњем Милановцу.

Фудбалери Спартака савладали су екипу Војводине резултатом 2:1 у првом мечу недељног програма 8. кола Суперлиге. Суботичани су у војвођанском дербију водили већ од четвртог минута поготком Милана Макарића, али је Мирко Иванић поравнао резултат евроголом у 57. минуту меча на Градском стадиону.

Када се већ чинило да ће уследити подела бодова, после једног прекида у надокнадном времену, "златни орлић" са Новог Зеланда, резервиста Стефан Илић који је у 69. минуту заменио Милића, најбоље се снашао у гужви и донео прву победу "голубовима" у покрајинском дербију после скоро три и по године, односно девет узастопних мечева без тријумфа у свим такмичењима.

Чукарички је забележио важну победу на гостовању у Горњем Милановцу против Металца (2:1). Дејан Бољевић је довео госте у вођство на старту другог полувремена, да би Аргентинац Лукас Пијасентин у 66. минуту дуплирао предност. Домаћин је успео само да ублажи пораз голом Драгана Миловановића главом после корнера у првом минуту надокнаде.

Како је Црвена звезда стигла до шесте суперлигашке победе погледајте ОВДЕ.