Министарка рударства и енергетике Србије Дубравка Ђедовић Хандановић изјавила је, на "Next Милано" форуму на Бокони Универзитету, да Србија има план за декарбонизацију енергетског сектора до 2050. године због чега је важно што се, након укидања мораторијума на изградњу нуклеарних електрана, створила могућност да се у будућности размотри и нуклеарна енергија у енергетском миксу земље, саопштило је министарство.
"ДРОН ШОУ ЈЕ БИО ПРЕДИВАН" Вучић се огласио пред скуп и позвао људе да дођу: Годину и по дана смо прошли кроз тешка времена! Србија мора да буде једна породица