"ЈОКИЋ НИЈЕ ИГРАО ДОБРО": Шекил О'Нил жестоко критиковао Србину након испадања Денвера
Не стишава се прича о испадању Денвер Нагетса већ у првој рунди плеј-офа НБА лиге, а сада је свој коментар дао и Шакил О’Нил, који је посебно апострофирао Николу Јокића.
02.05.2026.
13:43
Коментари (6)