МЕЧ ЗА ПАМЋЕЊЕ: Кинескиње "ОМЕТЛАЛЕ" Србију - Наше даме ушле у одбојкашке анале
Женска одбојкашка репрезентација Србије поражена је други пут заредом на првом турниру Лиге нација, пошто је домаћин Кина у Нађингу срушио наш тим резултатом 3-0, по сетовима 25:21, 25:21, 25:21. Утисак је да наш тим најслабији био када је најбитније.
06.06.2026.
16:00
Коментари (2)