Србин остао без пасоша на Евзонију: Породица са малим дететом моли за помоћ - ово су све информације
На улазу у Грчку јутрос око 4.30 сати на граничном прелазу Евзони један Србин је остао без пасоша, те је упутио хитан апел за помоћ.
25.06.2026.
12:28
Коментари (0)
Наиме, како се наводи у поруци коју је стигла порталу Грчка инфо, пасош није враћен на име Никола Стојановић.
Породица моли уколико је неком грешком дат пасош или је нашао пасош да се јави на број телефона 0616132126.
- У случају ако неко путује ка Ставросу, Јерисосу, Неа Роди, Уранополису, а жели да помогне и донесе пасош отићи ће лично да преузме пасош да се не би малтретирали са малим дететом и одлазили у Солун у конзулат! Унапред хвала, наводи се у поруци породице.