Министри у Влади Србије и посланици Српске напредне странке (СНС) окупили су се вечерас, седми дан за редом, испред Народне скупштине, како би разговарали са присталицама СНС и грађанима.
"Дођите да видите како Синиша игра Моравац" Брнабић, Вучевић и Мали на оригиналан начин позвали грађане на скуп у Београду: Да заједнички направимо план! (ВИДЕО)