"Асмин те никад није волео" Станија дивљачки напала Анели - обезбеђење их тотално опколило: Изнела језиве тврдње о Дурџићу
Станија Добројевић и Анели Ахмић ушле су у жесток сукоб током емисије "Са места сплачина", а пале су тешке оптужбе, увреде и прозивке на рачун њиховог односа са Асмином.
Током емисије "Са места сплачина" дошло је до жестоке расправе између Станије Добројевић и Анели Ахмић.
Њих две нису бирале речи, а сукоб је ескалирао када је Станија изнела низ тешких оптужби на рачун бивше ријалити учеснице.
- Анели је једна фолиранткиња, клошарка једна обична - поручила је Станија.
Анели јој није остала дужна, па је узвратила тврдњом да Станија већ данима говори о Асмину, због чега сматра да га и даље није преболела.
- Поршелина је за тебе дама. Што се тиче Станије, она је прешла сваку меру. Изговарала је свима све и свашта. Жена је рекла да сам ја нагојила Асмина 500кг, теби смета то, говориш то данима што значи да волиш Асмина и дан данас - казала је Анели.
- Теби ти је било битније да се оперишеш, остављаш Нору саму, идеш на афтере и да Асмин не зна где си по три дана. Он је побегао од тебе, а њему си написала ''учинио си ми највећу услугу''. Клошарко једна, никада га ниси волела. Да си га волела, никада не би била са неким другим, а ти си нашла одмах другог и била са Јањушем. Желела само да се домогнеш медија - казала је Станија.
- Станија, што мислиш, зашто Анели константно има жељу да те вређаи помиње паре које ти је Асмин давао, зар су само оне важне? - упитао је Дача.
- Њој су само паре важне. Асмин је желео да са њом постигне неки договор око Норе, а она опет прави проблеме, јер само жели да буде жртва. Она се избламирала, попи*ала се по Луки, отишла са Асмином у хотел, а на крају завршила са Ђукићем - казала је Станија.
- Шта је Анели хтела онда оном изолацијом са Асмином, да ли је имала намеру да се помири са њим? - упитао је Дача.
- Мислим да јесте, искрено - казала је Станија.