Велики шеф упутио је овог преподнева учесницима ''Елите'' ново писмо, у ком је Теодора Бркић, која је прва напустила Белу кућу одлуком ваших гласова, именовала новог вођу.
ЕКСКЛУЗИВНО ОТКРИВАМО! Програм и сатница сутрашњег великог скупа у Београду: Богат дечији програм, роботи и наступ највећих српских звезда - АЛИ НИ ТО НИЈЕ СВЕ