Tragedija u Crnoj Gori: Na gradilištu luks hotela u Budvi pronađeno telo mladića
Pripadnici Službe zaštite i spasavanja izvukli su telo mlađeg muškarca iz iskopa za budući hotel u samom centru Budve.
Telo stranca nađeno je u dubokom iskopu na gradilištu, a na lice mesta odmah su upućeni policijski službenici i pripadnici budvanske Službe zaštite i spasavanja.
Vatrogasci su nakon brze akcije uspeli da iz duboke rupe izvuku telo nesrećnog mladića. Prema prvim informacijama, reč je o stranom državljaninu.
Crnogorska policija je odmah pokrenula istragu, a trenutno se proverava da li pronađeno telo pripada osobi čiji je nestanak zvanično prijavljen pre nekoliko dana, tačnije 18. juna.
Istraga je u toku, a telo će biti poslato na obdukciju kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti i da li je reč o nesrećnom slučaju ili krivičnom delu.
Izvor: Srbija Danas/Vijesti.me