БОДОВИ ЗА МИХУ: После три пораза, Болоњи коначно кренуло (ФОТО)

10.03.2019. 15:21
Navijač Bolonje
Навијач Болоње / Извор: Реутерс

Још су у зони испадања.

Фудбалери Болоње које са клупе предводи Синиша Михајловић остварили су важан тријумф у борби за опстанак пошто су савладали Каљари са 2:0 на свом терену у 27. колу Серије А, те су тако прекинули серију од три узастопна пораза.

Свесни су домаћи били важности утакмице па су од старта кренули да нападају ка голу гостију који је чувао Алесио Крањо. Таква игра им се исплатила, јер је до вођства Болоња стигла у 34. минуту када је Чилеанац Ерик Пулгар искористио једанаестерац.

СИРОМАШАН И ЖИВИ У ФАВЕЛАМА? Погледајте каква је СВАКОДНЕВИЦА некада чувеног АДРИЈАНА (ФОТО)

ПА ОВО ЈЕ НЕВЕРОВАТНО: Голман у једном нападу ОДБРАНИО три зицера (ВИДЕО)

У другом полувремену Болоњези су кренули по још један погодак како би решили све дилеме око победника. То се десило у 77. минуту, а стрелац је био Роберто Соријано који је искористио додавање Николе Сансонеа и добрим ударцем са неких пет метара удвостручио предност.

Након овог тријумфа Болоња има 21 бод и још се налази у зони испадања, на 18. месту.

Погледајте како изгледа америчка одбојкашица Лорен Гибермајер.