ПРЕД ДОЛАЗАК ЗВЕЗДИ: Валенсија УРАДИЛА оно што Обрадовићевом тиму НИЈЕ пошло за руком (ВИДЕО)

16.12.2020. 22:45
KK Valenija
KK Валенија / Извор: Профимедиа

Шпанци се не шале.

Кошаркаши Валенсије уписали су и други узастопни тријумф на гостовањима, пошто су после Фенербахчеа, савладали и Олимпијакос у Пиреју резултатом 85:96 (16:25, 23:27, 26:24, 20:20).

Само у Меридиану и нигде више – Кец на Ливерпул 1.90, а на Арсенал 2.30!

ГОТОВО: Звезда довела ПЛЕЈМЕЈКЕРА! Стигла званична потврда из клуба - РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ у црвено-белом

ПАКАО У ТОП 16: Партизан САЗНАО противнике у "Ф" групи! Мина до МИНЕ

Током целог меча шпански тим је био у вођству. Већ после прве четвртине су стекли двоцифрену предност (9:19), до полувремена је повећали на 14 (36:50), а у трећем периоду стигли и до максималних 17 поена вишка (54:71).

Олимпијакос је до полувремена успео само да ублажи пораз, шести у сезони, а други заредом на домаћем паркету.

Наредног противника Црвене звезде, која је изгубила од атинских црвено-белих, до победе је водио Бојан Дубљевић са 20 поена, Вилијамс је додао 16, а Никола Калинић 14 кошева. Двоцифрени су још били Тоби са 12 поена и Препелич који је постигао 11 кошева.

Код Олимпијакоса, Костас Слукас је доминирао са 18 поена, MekKisik је дао два мање, а Везенков и Ливио по 14 кошева.

Слепи Мишеви већ у петак долазе на ноге Црвеној звезди, која има пет пораза заредом. Прилику да прекине негативан низ, Обрадовићеви изабраници имаће са Колоном у тиму, који је званично постао члан црвено-белих.

Барселона је према очекивању прегазила Химки, Руси морају да буду срећни што су са само "13 разлике" напустили Блау Грану, јер је ишла и до 17 (72:55).

Миротић је био најбољи у каталонском тиму са 24 поена, Кори Хигинс је дао 20, Абринес 13, а Ориола 10 кошева. У Химкију, Швед без конкуренције са 22 поена, Мики и Карашев постигли су по 13 кошева.