Ispred Filozofskog fakulteta u Novom Sadu jutros je mirno, nakon sinoćnjeg okupljanja studenata u blokadi i građana koji ih podržavaju, kada je došlo do guranja i napada na pripadnike policije.
Odbrojavanje je pri kraju: Za manje od sat vremena otvara se nova deonica Moravskog koridora – Stižu kraće vreme putovanja i važne informacije o naplati putarine