Фудбалери Црвене звезде играће против Бодо Глимта у плеј-офу за пласман у Лигу шампиони. Шампион Норвешке је био бољи у двомечу од Јагјелоније. После минималног тријумфа у Пољској, Бодо је на свом терену славио са убедљивих 4:1.
(ВИДЕО) "СЛОЖНО ЗА СРБИЈУ, ОДЛУЧНО ЗА НАШЕ ПОРОДИЦЕ, ЗАЈЕДНО ЗА БУДУЋНОСТ" Вучић објавио нови снимак уочи сутрашњег великог скупа: Сви у Београд 27. јуна!